Body Double - Part 3

13. února 2011 v 12:58 | sarynka |  Fan Faction
Legenda
,,Prosímtě, řekni, že to není pravda" začala jsem škemrat, jako nějaká malá prvňačka, která chce bonbón. ,,Bohužel, tomu světu se nevyhneš. Jo, hlavně nikomu nesmíš říct naší pravou totožnost" podíval se na mě s psím obličejem. ,,Nevím, jestli se to dá slíbit, ale budu se snažit, koneckonců, mamka to nemusí vědět, jinak by jsme odtud ihned jely pryč a já bych zase ztratila tebe" pokrčila jsem rameny.


,,Budu hádat, upíří sajou krev, že?" sedla jsem si na Jacobův psací stůl. ,,Jo, ale Cullenovi ti neublíží, jen se je nesnaž vyprovokovat" ukázal na mně varovně prstem. ,,Nebudu, nic mi po nich není, vždyť je ani neznám, ale doktor Cullen je můj doktor, nevím, jestli mámu nepožádám, aby mi nezměnila doktora" pak jsem ale začala uvažovat o tom, zda pijou skutečnou krev. Když jsem se na to zeptala Billyho, tvrdil, že Cullenovi pijí zvířecí krev, ostatní upíři až na pár jedinců, že prý jsou dravý, což znamená, že pijou lidskou.
Dneska večer bude táborák, Billy si prý pro nás přichystal novou legendu. Já jsem ani jednu neslyšela, v bránu logicky ještě před dvouma dnama bych na takové věci, jako je upír a vlkodlak nevěřila. Ale dnes je to jiné.
 ,,Chtěla bych takového upíra někdy potkat" prohlásila jsem u ohniště. Paul se začal tomu řehtat. ,,Měla by jsi spíše být radši, že tu žádného nemáš" nacpal si plnou ruku chipsů do pusy. V tom vyprskl smíchy. Můj obličej byl rázem zaprskanej, Renesmé se začala smát. Já jsem se také dala do smíchu, poněvadž jsem si otřela ty fůjtajbly z Paulovi pusy o Paulův obličej. Zanedlouho, až bylo všechno jídlo snězeno, jsme si v klidu sedli. Já jsem celou tu dobu seděla Embrymu v klíně, jako malé dítě, tak jsem si sedla vedle něj. Cítila jsem Paulův pot, poněvadž jsem seděla i zároveň vedle něho. Radši jsem se  tiskla k Embrymu.
,,V dávných dobách, žila dívka, jménem Angelina" pustil se Billy do vyprávění. ,,Která v lesích potkala muže, který jí přitahoval svou nelidskou krásou. Angelina však měla smůlu. Pocházela totiž z našeho kmene quileutů" jeho pohled se na mně podíval. ,,Avšak, když upíra poprvé spatřila, tak mu zplodila nelidské dítě - poloupíra Michea. Když upír, Sebastian se jmenuje, zjistil, odkud Angelina pocházi, tak nejdříve zavraždil Michea a pak se pokusil i ní. Angelina po několika týdnech zjistila, že se neobvykle potí, že jí je horko a má často migrénu. Začala se před Sebastianem schovávat. A pak se stalo něco neobvyklého. Vyskočila do vzduchu a proměnila se ve velkého, sněhově bílého vlka. Porazila Sebastiana a ten padl" příběh byl u konce, poznali jsme to. ,,Angelina tak porazila prvného upíra. Konečně se přišlo na to, že krvežíznivci, jak chladnokrevné upíry přezdíváme, se můžou zabíjet. Vypráví se, že bílý vlkodlaci jsou vzácní a že pokud se mezi námi potuluje bílý vlk, tak musí být alfa, poněvadž je z Angelininy krve. Je prý tak silný, že by mohl na ráz zavraždit 3 upíry" chvíli se díval na mě, jako kdybych já snad byla z její krve. Mamka naštěstí u ohně nebyla, poněvadž šla ke Charlimu Swanovi, místnímu policajtovi, na večeři. Zanedlouho jsem začala uvažovat, zdali nejsem sama Angelina. Ale to ne, to bych si přeci pamatovala. Takový štěstí, že bych byla ten vlk, zase nemám. A i kdyby jo, tak nestojím o alfa vůdce, ale povinnost by byla povinnost. Ručila bych za smečku. A to by bylo strašné, kdyby se něco někomu stalo. I Paulovi třeba.
Nad svými myšlenkami jsem usnula. Všichni, kromě Embryho se rozešli. Otevřela jsem oči, opřela se o Embryho a chvíli jsme zírali na horké plameny v ohni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama